top of page

Antika Eşya Nakliyesi

Esat Evden Eve Nakliyat üstün bilgi ve deneyimi ve de yurt dışındaki bağlantıları sayesinde bir çok sanatsal organizasyonda sergilenen yüksek değerli ve eşsiz Antika ve sanat eserlerini bu eserler için özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisinde şehir içi, şehirden şehire, ülkeden ülkeye, güvenli ve hızlı bir şekilde taşımaktadır. .

Bilindiği üzere antika ve sanat eserleri nakliyesi, her aşamasında uzmanlık gerektiren bir iş olup uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyim gerektirmektedir. Bu nedenle bir çok müze, sanat galerisi ve sanat organizatörü sanat eserleri taşımacılığında tüm bu özelliklere sahip kendi alanında lider bir kuruluş olan Esat Nakliyat’ı tercih etmektedir.

Untitled-2.jpg

Taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Esat Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

bottom of page