top of page

Depolama

Ankara evden eve nakliyat Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken müşterilerimizin bize emanet ettikleri ürün ve bilginin yüksek değerinin bilincinde hareket ederek bunların güvenliği ve bütünlüğünü korumak için gerekli tüm önlemleri almayı taahhüt ederiz.

Bu prensipler çerçevesinde sorumlu olduğumuz tarafların kalite, çevre, güvenlik ve sağlık ile ilgili beklentilerini karşılamak; bunu yaparken de bizden kaynaklanan çevre etkilerini en düşük seviyeye indirmek ve kaynaklarımızı etkin kullanarak gelecek nesillere daha iyi bir ekolojik çevre bırakmak amaç ve hedeflerimiz arasındadır.

Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken hizmet kalitemiz için insan kaynağını en önemli değer olarak görmekteyiz. Bu nedenle iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymayı, teknolojik yenilikleri izleyerek gerekli kaynakları ayırmayı, eğitimlerle iç iletişimi ve çevre bilincini geliştirmeyi ilke ediniyoruz.

Kamyon Yükleme

Eşyaya Göre Ambalaj Malzemesi | Ambalajlı Taşıma Hizmeti

Her eşyanın hacmi, boyutu farklı olduğu için ona uygun olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlamak daha sağlıklı olacaktır. Bu sebeple kırılacak olan eşyaların ambalajı için farklı ve ehemmiyeti yüksek olan ambalaj malzemeleri kullanılarak eşyaların hasar alma olasılığı göz ardı edilmemektedir. 

Mutfak malzemeleri dışında giysiler için de uygun olan koli ve askılı dolaplar tercih etmekteyiz. Böylelikle taşıma esnasında giysileriniz kırışmadan ve deforme olmadan taşınmaktadır.

Tüm demirbaş mobilyalarınız içinde ambalaj malzemelerimiz kullanılmaktadır. Bu sebeple hiçbir eşyanız hasar almadan yeni adresine firma güvencemizle taşınmaktadır.

Image by Petrebels

Ambalajlı Nakliyat

Ambalajlı nakliyat hizmetlerimiz her seferlerimizde uygulanmaktadır. Firmamız nakliye sektörüne uygun özel ambalajlama malzemeleri temin etmektedir. Bu da ambalaj malzemelerimiz dayanıklı anlamına gelmektedir.

 

Ayrıca görsellerde görüldüğü gibi tüm eşyalarınız hassasiyet ile paketlenmektedir. Ve bu da müşterilerimiz tarafından beğenilmektedir. Bu da firmamızı taşıma sektöründe ilk sıraya taşımasını sağlamıştır.

Sizlerde yıllardır sektörün öncüsü nakliye şirketimizi arayarak işlem aşamalarımızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca pandemi döneminde her sevkiyat için sıfır paketleme malzemesi kullanmaktayız.

 

Sadece bu yetmemekle beraber birde tüm ambalaj malzemelerimizi dezenfekte ediyoruz. Sizlerin sağlığını düşünerek nakliye hizmeti sunuyoruz. Bu sebeple firmamız taşıma sektöründe çok tercih edilen firması haline gelmiştir.

esat_nakliyat_esya-depolama.jpg
Organize Kutular
Kuryeci
bottom of page