top of page

Kongre ve Fuar

Esat Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla Önce İş Güvenliğini Sağlayıp düzgün bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır.

Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupadan ithal ped graft kağıtlarla ambalajlanarak taşınır.

Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri büyük bir titizlikle Standlar sökülür Esat Evden Eve Nakliyat Diğer tarafta aynı şekilde kurulur Stand içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stand içerisine yerleştirilir. Esat Evden Eve Nakliyat Paletli ürünler ve fabrikanın makinaları için ise Esat EVDEN EVE NAKLİYAT lift’li araçlar ile taşıma yapmaktadır.

Konferans Kalabalık

Ambalaj malzemesi olarak “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” avrupadan ithal pet graft kağıtları, kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir.

Esat Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır.

Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise Esat Nakliyat Evden eve nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.

Fuarda
Fuar Barındırma
Rock şarkıcısı
bottom of page